venkovan

Bude už podzim, když jsou jeleni v říji?

Před chvíli jsem byl venku a oni si tu okolo troubí jako kdyby přišel čas jejich námluv. Pacholci – ještě nemám očesané stromy – ať ten podzim tam ještě zůstane a ne, že nám ho přivolají.
Doplňuji:
Ale zas na druhou stranu – podzim je taky hezký. Holky se zabalí do kabátů a bund, a tak se můžeme těšit na jaro až se zas vykuklí.

Nejlepší odpověď
beer

Jelení říje ještě v mém dětství začínala někdy od poloviny září. V posledních letech, snad kvůli celkovému oteplování, všeobecně až o 14 dnů dříve.
Ano tedy – jelení říje začala a podzim se blíží.
Více net

Další odpovědi
mojitek

no nevím jak jeleni,ale já jsem v říji už zhruba od března

manon

A určitě troubí jeleni? Nebučí někde krávy na lesní pastvině? :)

Nestraš podzimem a jdi jelenům domluvit :)

Pájo

Ano, podzim tu bude poměrně rychle. Těším se na něj, podzim mám moc rád.
A zima má být letos pořádná a údajně příjde také hodně brzo a silná (ne jako ta loňská).