Drap

Bude třetí světová válka ?

Velmi zajímavé stručné povídáni známého amerického prognostika o krizi, bankách, a o možném světovém konfliktu
http://letecka­posta.cz/351894163
Doplňuji:
Pro Dr Axla.:
Jestli umíš číst, tak dobře víš že otázka byla o něčem jiném. i když připouštím, že zněla dost podobně. Nehledě k tomu, že jsem v popisu uvedl o co se jedná.
V žádném případě však nepočítej s tím, že mně tvoje arogantní a stále něco upravující odpovědi rozhodí, jak už se ti to podařilo u některých jiných

Nejlepší odpověď
led

Skôr by som povedala:
Kedy skončí 3.svetová vojna?
Veď táto vojna trvá už od roku 1945 pod názvom ´Studená vojna´ ktorá sa neskôr zmenila na ´Veľkú ekonomickú vojnu´.
a ukončenie v dohľadnej dobe akosi nevidím.

Další odpovědi
Petra09

Pekne si to Drape napsal,me pride ze je Dr.axl provokater.

venkovan

Určitě.
Ale pro jistotu zaběhnu ke Švejkovi. Ten prorokoval už tu První – tehdy jen Světovou.

anonym

Ne.

anonym

Při výpadcích paměti o událostech starších 4 dní obvykle už lékaři doporučují ambulantní léčbu:
P.S. Právě proto, že umím číst, ale vnímám i obsah, tak tě musím poopravit, že buď jsi mohl příspěvek doplnit ve stále otevřené otázce v odkazu (to bys ale neměl svůj příspěvek na 1. stránce, že), anebo neformulovat otázku shodně s již vloženou.
Americký prognostik italského původu hovoří o „velké válce“ a „období temna“ v metaforickém smyslu ekonomické krize, přirovnávajíce k pádu Říše římské, rozhodně však nikoliv vojenského konfliktu.
P.P.S. Nikdy jsem nikoho nehodlal „rozhodit“ (oba přece víme, že zrovna ty by ses ani nenechal), ale naopak z euforie vrátit na pevnou půdu jasných pravidel a nepodvádění.
(Přičemž lehká ironie a nadsázka je jen pokusem o rozptýlení opakujícího se stereotypu).
Ty se zdráháš napravit a já se zase nevzdávám ti to připomínat – to jen tak na okraj pro později přišedší Petru09, aby mne z neznalosti nepodezírala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-zhruba-zacne-treti-svetova-valka

Drap

Nevím o jakém podvádění mluvíš ? Klidně kritizuj, používej dál své arogantní poznámky, ale buď tak laskav a neurážej.Pokud máš nějaký problém, tak tady si ho asi nevyléčíš. Možná by bylo na místě, aby jsi odborníka navštívil sám.