Alesh

Bude to znamenat konec mazálků na Odpovědi.cz?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/za-mazani-3-roky-vezeni-poslanci-zahajili-tazeni-za-svobodu-na-sitich-152639

Když jsem třeba napsal, kdy skončí ta „šaškárna“ kolem Covidu, tak mi to bylo opakovaně mazané, jako „vulgární“. Nově to tedy budu moci zažalovat,je to tak, ne?
Totéž pokud se domáhám odpovědi na otázku ohledně podivně „spřátelených“ profilů zde na serveru, tak je to jistě také omezování osobní svobody.
No, už bylo na čase s tím něco udělat!

Nejlepší odpověď
Nassin

Taková otázka a další ji podobné směřuj na admina!

Další odpovědi
Ametyst

Tohle je moc zajímavé. Zabrání to prosazovat jeden jediný správný názor. Přece máme mít i právo na omyl!Nemluvě o svobodě projevu. Když Donaldu Trumpovi smazali účet na Twitteru, to byl vrchol arogance a obraz toho, kdo má skutečnou moc nad lidmi.

Pepa25

Nebude to znamenat vůbec nic, protože nic takového nebude nikdy schváleno. Naopak vývoj půjde opačným směrem: např. Francie chce víc sledovat teroristy na internetu a samožejmě mazat to, co šíří.

zjentek

Konečně. To intošské tažení proti roztomile sprostým slovíčkům mě už SRALO! Hranice musí mít to i ono!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Sorry, nejen že blbě slyším, ale i vidím. Po opakovaném přečtení, jsem pochopil. To, že admin neodpovídá jen tak každému, a hlavně na toto téma je samozřejmé. Musel bys mít jiný nick.

annas

Co vaše reakce u otázky? Určitě odpovídal vám.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-jeste-tricko-s-logem-odpovedi-cz-ktere-bylo-zasilano-jako-pozornost-od-majitele-tohoto-webu

„Tým Odpovedi.cz ví, že jsem měl několik nicků. Měli jsme mezi sebou pár emailů, kde jsme si vše vysvětlili.“

Alesh

@Nassin: Rád bych, ale ani neměl dost slušnosti odpovědět na můj e-mail ohledně podezřelého a zjevně domluveného vzájemného bodování „annas – vagra“.

Nassin

Alesh, rád bych ti odpověděl, pokud bys mi nějaký email s dotazem zaslal.

Alesh

Ty seš tady admin? 🙂

Nassin

Měl bych?

Alesh

Zkus to. 🙂