Marky Stark

Bude vadit, když si nepřečtu díly Stopařova průvodce po Galaxii popořadě? Navazují na sebe?

Půjčila jsem si knihu Stopařův průvodce po Galaxii, ale ne první díl, jsou na sobě ty díly závislé, nebo nebude vadit, když prvně přečtu 4. a potom až 1.?

Nejlepší odpověď
Drap

Nám to vadit nebude a u tebe nedokážeme dost dobře určit, jak se s tím srovnáš.

Další odpovědi
Arne1

Budeš to mít jako film složený z tzv. flashbacků. Tedy napřed se dozvíš konec děje a pak začátek.