samicek333

Bude to tisknout?

Ahoj, v tiskárně mám mít normálně dvě kazety – jednu černou a druhou barevnou. Ale já tam mám teďka jenom kazetu s černou barvou – bude to černě tisknout?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak která tiskárna, ale většina tiskáren musí mít zasunuty obě kazety s barvami, i když je jedna prázdná, aby tiskly.

Další odpovědi
lexx

Některá tiskárna ano jiná ne. I pro běžný černý tisk (textu a tak) může vyžadovat fyzickou přítomnost prázdné barevné náplně. Ale vyjímečně fungovat bude.
Pokus – omyl.