pizlicka

bude to porusenim kodexu??

kdyz se zeptam,jak se jmenujete krestnim jmenem?aspon pocatecni pismenko.
Doplňuji:
a ja to na sebe prasknu:-)Věra

Nejlepší odpověď
aramah

A ty?
Doplňuji:
Už to tu bylo a zatím jsem odolávala,prozradím až půjde o život :)))

Další odpovědi
iceT

A já jsem to na sebe naprášila už před časem,dokonce mě jeden živatel,který tady už není i několikrát veřejně oslovil.J.

anonym

No, až tak dalece zle snad nebude. Nicméně se ten, kdo to tak chápe, nemusí ozývat.
Pokud odpovídám na takovou otázku dobrovolně, mělo by to být v pořádku.
Jsem Laďka.

anonym

Jmenuji se Gabriela, ale doma mi říkají Vlku.

hanny 2

Hana.

anonym

Cožpak o to, proti kodexu to není. Je to na zodpovědnosti a riziku každého jednotlivce. Proto také v podmínkách provozovatel uvádí, že nenese odpovědnost za jakékoliv škody vzniklé chováním uživatelů.
Ostatně věcné argumenty jsme ti s Damianou uvedli už u otázky v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-znam-vase-krestni-jmena

GM

Neřeknu a neřeknu.