iceT

Bude to fungovat?

Kamarádka má ntb HP asi starší typ,má dvd mechaniku,ale nechtěly na tom fungovat vypalovací programy.Zajímalo by mě jestli by třeba fungovala externí mechanika,pokud by si stáhla nějaký vypalovací program.

Odpovědi
cochee

Je možné, že původní mechanika je opotřebovaná – unavený nebo již mrtvý laser, v takovém případě je zbytek systému v pořádku a externí mechanika bude fungovat.