Lgee

Bude tento web existovat věčně?

Pokud ne, jaký má smysl?

Odpovědi
Drap

Nic doposud neexistovalo věčně. Jaký má smysl? Dozvědět se co nevím a co potřebuji vědět, popřípadě poskytnout jinému své vědomosti a zkušenosti.

Kazatel

v podstatě by na funkci tohoto webu vystačila jediná facebooková skupina, tam se vám ale dlouhodobě palce od kámošů nesčítaj. Tak že to tu potrvá jen do té doby, dokud to bude pro provozovatele (finančně) zajimavé. A odborných rad tu najdeš (v porovnání se zbytkem Internetu) spíš jak šafránu, naprostá vétšina je navic opsána odjinud.

zjentek

Tady se nabízí otázka, jaký smysl má život. (;

anonym

Věčně nebude existovat ani tato planeta, ani tento vesmír … věčně jistě ne. Dávám mu ještě rok, maximálně dva 🙂 než se majitel snad konečně rozhodně pro A/ upgradovat jej a výrazně vylepšit jeho oborovou specializaci nebo B/ se na to vykašle prodá jej nějakému idealistovi nebo doménovému spekulantovi …