Avatar uživatele
anonym

Bude ta to vláda efektivní? V programovém prohlášení je slovo „efektivita“ 27×.

Předtím byla vláda rozpočtové odpovědnosti. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Sůwa, zzzzz, gagaga před 3692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Efektivně si nahrabou, jako všichni před nimi ☹, ano myslím si že budou efektivní ☹ bohužel ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Aby byla vláda úspěšná bude muset zavést registrační pokladny a zpřísnit finanční kontroly na živnostníky.
Doplňuji:
A to zase přijde o voliče.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Predvídať dopredu možno len odhadom, ale presne to vám povedia astrológovia, kartári a protivníci.
Aby vláda mohla byť efektívna, musí v spolupráci s parlamentom vytvoriť efektívne zákony, sprísniť odvodovú politiku, zvýšiť postihy za neplnenie si zákonných povinností všetkých občanov, nielen podnikateľov, reguláciou cien znížiť zaťaženie radových občanov, ale to sa už blížime k „diktatúre politickej ekonómie nad trhovou ekonómiou“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já pevně doufám, že tato vláda efektivní bude, jinak už mnoho šancí nezbývá. O něco horší je to s parlamentem. Když jsem si ráno přečetla, že je dopředu znám výsledek hlasování o důvěře vládě – pro koalice se 111 hlasy, proti ODS a TOP, KSČM se zdrží a Okamurovci odejdou, tak mi není jasné, proč tam vlastně všichni musí být přítomni. Stačil by za každou stranu jeden, vybavený cedulkou s počtem hlasů a ostatní by mohli dělat něco smysluplnějšího… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek