Bude ta to vláda efektivní? V programovém prohlášení je slovo „efektivita“ 27×.

Předtím byla vláda rozpočtové odpovědnosti. :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Efektivně si nahrabou, jako všichni před nimi ☹, ano myslím si že budou efektivní ☹ bohužel ☹

Další odpovědi
mosoj

Aby byla vláda úspěšná bude muset zavést registrační pokladny a zpřísnit finanční kontroly na živnostníky.
Doplňuji:
A to zase přijde o voliče.

led

Predvídať dopredu možno len odhadom, ale presne to vám povedia astrológovia, kartári a protivníci.
Aby vláda mohla byť efektívna, musí v spolupráci s parlamentom vytvoriť efektívne zákony, sprísniť odvodovú politiku, zvýšiť postihy za neplnenie si zákonných povinností všetkých občanov, nielen podnikateľov, reguláciou cien znížiť zaťaženie radových občanov, ale to sa už blížime k „diktatúre politickej ekonómie nad trhovou ekonómiou“

Sůwa

Já pevně doufám, že tato vláda efektivní bude, jinak už mnoho šancí nezbývá. O něco horší je to s parlamentem. Když jsem si ráno přečetla, že je dopředu znám výsledek hlasování o důvěře vládě – pro koalice se 111 hlasy, proti ODS a TOP, KSČM se zdrží a Okamurovci odejdou, tak mi není jasné, proč tam vlastně všichni musí být přítomni. Stačil by za každou stranu jeden, vybavený cedulkou s počtem hlasů a ostatní by mohli dělat něco smysluplnějšího… 🙂