roxilox

bude stačit jen ultrazvuková sonda?

Někde jsem viděla veterináře jak měl ultrazvukovou sondu napíchlou v malém notebooku asi jen přes USB a tím sledoval u menších zvířat zda je třeba samice gravidní nebo ne. Dá se to tedy vyřešit jen tak,že bych koipla jen danou sondu (a když ano tak jakou) a po té ji dala do notebooku a asi přes nějaký program bych si mohla zobrazit zda je dané zvíře gravidní? Nebo se to musí řešit koupi celého přístroje, který je tedy poměrně drahý a rozhodně bych do toho nešla. Chci jen zjistit zda je gravidní či není – jedná se mě většinou o plazy. Díky
Doplňuji:
potřebuji jen vidět, zda menší plat je gravidní tedy nic složitého vidět nepotřebuji. Opravdu chci jen vědět jestli mě postčí jen sonda a jaká nebo je nutné koupit vše včetně zobrazovací jednotky. Nebo opravdu bude stačit jen sonda napojená třeba na notebook

Odpovědi
gecco

A to si opravdu myslíš, že to funguje podobně, jako flashka???
Že sondu připojíš do USB, Win si stáhne z netu ovladače, do Malování stáhne PlugIn ke zpracování a zobrazení sona a na tiskárně ti mezitím vyjede diplom MVDr.???
😁
Je nutné koupit nejen sondu (resp. sondy), ale i přístroj (SW) pro zpracování a zobrazení…
___
Daleko nejjednodušší bude, když toho plaza vezmeš k vetovi na vyšetření.
😉

mosoj

Také musíš vědět na co se dívat a co posuzovat. Ultrazvuk není zrovna detailní vyšetření.
Doplňuji:
A nebylo to toto ?

http://www.qu­irumed.com/cz/pre­nosny-ultrazvuk-ve-forme-notebooku-konvexni-sonda-3-5mhz-vodici-gel.html?curren­cy=CZK&gclid=CjwKE­Ajwp_uqBRClvrrXmsbP­og4SJACK4gIP23WSvI1­hP8YBQGgXjPHCnPFk­n800Fk_haa7tgL8XBxoC2­Q7w_wcB