FlAsh_7

Bude se větší obrazový soubor tisknout déle?

Odpovědi
Dochy

Pokud jde o stejný formát tisku (stejná fyzická velikost obrazu, stejná zvolená kvalita,…) tak spíše ne. U většiny tiskáren zkrátka bude muset fyzicky projet hlavou nad skoro celým papírem (může přeskočit jen bílé oblasti, což nevím jestli s něčím tokovým ve svých datech počítáš). -v některých případech může tisk prodloužit buď pomalá komunikace (třeba ještě po paralelním portu, nebo zahlcená WiFi) nebo třeba zpracování na PC (Kdysi jsem měl v PDF nějaký dokument, který, přestože nebyl extrémně velký, byl tak blbě vygenerován, že počítač generoval předlohu konkrétní stránky s pitomým obrázkem řádově desítky minut).
Opět definitivně to záleží na takové spoustě okolností, že zcela jednoznačnou a přesnou odpověď ti nikdo nedá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.