setapouch

Bude se v Moldavsku opakovat ukrajinský scénář?

http://zahranic­ni.ihned.cz/c3-63191360-090000_d-63191360-do-evropy-nebo-k-rusku-v-rozpolcenem-moldavsku-zacaly-volby

Moldavsko už delší dobu tipuju jako další Putinovu metu. Jak to vidíte vy?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Je to asi nejvíce ohrožená země .. Mluvilo se o Pobaltí, hlavně o Lotyšsku s velkou ruskojazyčnou menšinou, ale ty země jsou členy EU a NATO. Moldavsko má naopak neuralgický bod Podněstří, který je problém vyřešit jakkoliv …