mikee.nikee

Bude se „upgratovat“ mobilní verze odpovedi.cz ?

Ptám se, jelikož by jsem zde ocenil vyhledávání otázek.

Odpovědi
led

Určite. Všetky programy sa dopĺňajú, upravujú, tvoria nové verzie. Aj „ajťáci“ potrebujú prácu a majitelia firiem peniaze z príjmu.

Malá poznámočka:
toto je otázka na adminov, nie sem. Pošlite priamo im otázku. Sem odpovedajú len výnimočne.
Kontakt: info@odpovedi.cz

Doplňuji:
problém komunikácie s adminmi nie je v software a hardware, ale v človeku. Ľudský faktor sa upgraduje najťažšie.

anonym

led, ten kontakt je neaktuální. Psal jsem na něj několikrát, ale bez odezvy.