_136

Bude se tímto dokumentem co je na stole někdo řídit co je psáno na papíru?

Odpovědi
elkon

Když chceš mít problémy, tak to můžeš zkusit. „Nejlepší“ je dělat problémy, kde nejsou a vymýšlet ptákoviny.

hapiky

Myslím, že tak asi jen soudci v případě žaloby.

Schluker

Je to slint, nota bene pravne uplne mimo. Policie se skutecne neridi spravnim radem. Kdyz uz ma nekdo potrebu vzdorovat, mel by zvolit pristup pasivni nespoluprace a maximalne se odkazat na odstavec 37 LZPS..

led

Po skúsenostiach so superrýchlou zmenou niektorých dôležitých zákonov, tak aby vyhovovali súčasnej situácii a politike súčasnej moci, považujem odvolávanie sa na uvedené paragrafy Zákona z roku 2004, ktorý väčšina ľudí ani nepozná (aj keď neznalosť zákona neospravedlňuje) za pochybné.
Potom platí:
Kto chce psa biť, palicu si nájde. Ak je štát v ohrození, platia výnimky zo zákona. Kto si chce presadiť svoj zákon, schváli zmenu zákona.