Bude se tady ptát a odpovídat, nebo nespravedlivě napadat?

Někdo má tolik drzosti urážet zdejší kapacitu. A obviňovat jiné z mazání otázek. Pokud někdo využije té výsady smazat si vlastní otázku, prosím. Ale spojovat si jednu epizodu s jinou smazanou otázkou a domýšlet si bujnou fantazií není zdravé pro zdejší náladu.
Ano?
Doplňuji:
Když Vám někdo neskočí na lichotky, nemusíte ji brát jako zlou konkurenci. Na poplácávání po zadnici Vám skočí hloupé holky. Doufám že jsou lidé na konci potravního řetězu i tady.

Nejlepší odpověď
fcoop

Nikdy to nebude jiné,zneužívá se anonymity.
Takhle se chovat třeba v putyce,to by byl fofr.

Další odpovědi
pizlicka

je to presne,jak pises!uz mi to take leze na nervy a jednou jsem to psala.najdou se tací,kteri si davaji dohromady me otazky a dovoli si me soudit.a ke vsemu verejne!pritom mam pristupny meil.takze pro vas,ktreri soudite-za oponu nevidite,vse neni jen cerne a bile.