denimirl

bude se na me stahovat amnestie k 1.1.2010

ahoj jiz 7 let ziji v irsku a v roce 2002 jsem byl odsouzeny k trestu 22 mesicu pro 250/1a 2 odstavce se sazbou od 6 mesicu do 3 let. mmohl by mi nekdo rict jestli se na me vztahuje amnestie po 1.1.2010? uz mam toho schovavani dost a chtel bych domu. dekuji

Odpovědi
standa

Tak předně ´amnestie´ se na trestný čin § 250 „podvod“ NEVZTAHUJE

Jiný (podle mě závažnější) problém s nenastoupením trestu v tuto chvíli nehodnotím.