natybubu

bude se na ct2 nebo ct4 vysílat paralympiáda??

moc ocenuji sportovce s postižením a ráda bych teda to sledova jenže po pravdě ani nevim kdy parylympiáda začína. no a druhá otázka jestli se vůbec bude vysílat??? myslím si že kdyby se nevysílala tak že by to byla ostuda potom co zvládají a vyrovnávájí se i vrcholovým sportovcům… takmoc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
tau

Trvá od 29.8. do 9.9.

ČT24 nevysílá kontinuálně jako klasickou oylmpiádu. Cca dvakrát za den bude vysílat Paralympijský magazín (odpoledne a pozdě večer) plus přibližně hodinové bloky (nepravidleně v průběho dne)

Další odpovědi
Reuef

nemaji z toho takovej vejvar tak to davat nebudou ale pak jim urcite predaji nejaky ceny a budou je poplacavat po ramenou (a sebe asi taky…)

terry

Určitě. Z finančních důvodů. Jen nějaké výsledky a reportáže.

http://www.fa­cebook.com/Pa­ralympicGames