Kalim_YT

Bude se kvuli “virovým prázdninám” dohánět učivo o letních prázdninách?

Ti žebráci ze školy nam na email posílají témata ktere máme dělat, a ještě by chtěli abychom chodili o prázdninách, je to možný?

Není důležité vzdělaní ale zkušenosti teďka makám aby mi pak o prázdninách nechyběly peníze… i blb může být bohatší než profesor… když má nos na peníze…

Odpovědi
elkon

Buď rád, že se můžeš učit, nebo chceš aby z tebe byl blb? Nevidíš si ani na špičku nosu.

Rokio

Elkon má pravdu.

Sice je to špatně, ale o letních prázdninách tě nikdo nemůže nutit chodit do školy, i když je to potřeba jako sůl dohnat učební látku.

Pepa25

  1. pokud chodíš do školy, tak máš povinnost dodržovat pravidla (omluvenky, klasifikace atd.) – v dnešní době dělat úkoly zadané třeba emailem
  2. jak přesně skončí školní rok nikdo neví, ale zatím se škola v době hlavních prázdnin nechystá

JájsemRaibek

Nebude se vyučovat v období letních prázdnin. Bude se rovnou opakovat celý ročník.