Littl3

Bude se GTA V sekat na tomto HDD ?

Dobrý den, na tomto HDD se mi občas kouslo na sekundu csgo, na SSD jede plynule, ale třeba Mad Max jede taky plynule na tom HDD, bude se kousat GTA V ?
http://www.czc­.cz/toshiba-mk3252gsx-320gb/51672/p­rodukt?gclid=CPmW_-j-4MkCFeoJwwodYigDdw

Nejlepší odpověď
cochee

Nechápavé uhodilo hlavičku na hřebík. Jednou z vlastností standardních plotnových HDD do notebooku jsou otáčky, málokterý má 7200, což je standardem pro 3,5'' disky do stolních kompů. Je to hlavně z důvodů, že nízkootáčkový disk o něco méně žere a taky se méně zahřívá, což je u noťasů obojí dost důležité. Samozřejmě ale negativem je nižší přenosová rychlost, logicky. Takže když už někdo musí nutně na hry používat notebook (což je celkem hovadnost) tak vyměnit plotnový harddisk za SSDčko je to opravdu nejlepší a také relativně nejjednodušší, kromě zvětšení RAM, jak notebooku přizvednout výkon.

Další odpovědi
Nechápavé

Ma 5400 otacek takto je mozna tim