obyč holka

Bude s tím nějaký problém, vyzvedne-li mi matka balík, který je na moje jméno? Ještě mi nebylo 15 let.

Dobrý den… Má mně přijít balík na moje jméno… Jenže mi ještě není 15, takže nemám občanku..
Bude nějaký problém, kdyby to vyzvedla mamka? …(příjmení máme samozřejmě stejné) (je to na dobírku)

Nejlepší odpověď
quentos

Nebude.
Jak jinak by se to mělo řešit?

Další odpovědi
Drap

Určitě nebude.

da ny

Na adresu by problém být nemusel Některé zásilky nechávají zaměstnanci pošty u sousedů.
Když vyzvedáváme v ČB balík na poštu, poste restante, nikdo jiný než adresát šanci na převzetí balíku nemá.¨
Větší jitotu budete mít, když bude balík adresován na mamku, dokud nemáte OP..