bolak

Bude posledním člověkem na světě muž nebo žena? A proč myslíte?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lukasy

Muž ♂

Transexual :D
Jeden jedini člověk na světe uřčitě nezustane pokud by byl konec světa tak zemřou všichni temněř ve stejnou chvili a to že bude žit někdo o par vteřin dyl nema smysl.
Jedině že by vznikla nemoc ktera by se přenášela vzduchem šilenou rychlosti a zabijela by jen jedno pohlavi a to by tak zustalo to druhe pohlavi :)
)protože musim vybrat možnost tak to budu timpadem ja kdo bude posledni)

xko

Žena ♀

nooooo toto otázka.......­...pokud zěměgule pukne tak asi nikdo :D a nebo největší štěstí mají ..lidský sviňě ..ale teď která to je ..jestli ženský nebo mužský pohlavý…nápadů mě napadají spousty :D :D :D :D …já jsem muž ale tipuju těhotnou ženu protože muži porodit nemůžou :D pak je to na přírodě :D ale co…říká se matka příroda nebo pan příroda :D :D :D :D

Majnkraftik

Muž ♂