Hufnágl

Bude po boji s koronovirusem každý generál?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Ve skutečnosti jsou skoro všichni generálové ještě v průběhu boje i před bojem… každý má hned 10 rad na všechno, názorů na to, co by se mělo dělat atd. ale že by sami něco dělali.

Další odpovědi
aliendrone

Ale kdeže. Ti co úspěšně a zaslouženě povýší budou moc rádi, pokud se z nich stane obyčejný gefreiter.Gene­rálské hodnosti jsou (jak je v Česku zvykem) vyhrazeny pro ty NEJMÉNĚ zasloužilé a maximálně neschopné. :)

Asi si nepamatuješ situaci, kdy nám „mistr“ Telička vyjednal za všech států ty NEJHORŠÍ vstupní podmínky do EU. A světě div se, (v Česku tedy NEDIV SE), ho ještě navrhli na vyznamenání! ;) :D :D

Kepler

Ano, někteří in memoriam.

elkon

To už je teď, kecá do toho kdekdo. Ale málo kdo uznává, že se orgány snaží, dělat co jde, v rámci možností. Někomu ještě nedochází, že to je něco, co nikdo nezná a nedalo se tomu zabránit.

EKSOT123

Něco se ví už teď. Ví se, že špatná rouška je lepší než žádná, přestože jejího nositele neochrání. Ví se, že se mělo hned začít s výrobou nanoroušek, jak to teď bohužel pouze v malém rozjíždí v Liberci. Podobně s dezinfekčními a ochrannými prostředky a testy.
Ví se, že šíření viru lze zabránit i bez zavírání obchodů, jak to vidíme třeba na připraveném a disciplinovaném Japonsku. Ví se, že v Itálii se nakazili zdravotníci a roznesli to po domovech důchodců a starých lidech, …
Čeho se ale nejvíc bojím, a to by pak bylo jakékoliv generálování houby platné, že po se bitvě ukáže, že se nejedná o přírodní virus, jak si to nemyslí pí Peková. Člověk by řekl, že by mohlo jít o nešťastný únik z Wuchanské laboratoře, ale nedávný zdejší dotaz na jednu knížku připouští několik ještě daleko zrůdnějších možnosti. Naštěstí mezinárodní odborná komise našla „důkazy“, že virus je přírodní…

Kryšpín

Jenom zubatá která se nenechala podplatit.

autacek

Největší generál bude zajisté vrchní velitel. Každý dělá co může, ale spíš to připomíná pohádku, kterak pejsek s kočičkou vařili dort.

dubraro

Každý snad ne, ale rozhodně jich bude dost.