Rokio

Bude Petr Pavel dobrým, nebo špatným prezidentem?

Jaké máte predikce?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro někoho dobrý, pro jiné špatným.

Další odpovědi
Disraeli

Špatným. Samozřejmě.

da ny

Těžko říci a mně je to celkem jedno.
„Svého“ prezidenta jsem
Vyjednávat se naučil (vycvičilo ho NATO), mluvit umí. se v této zemi ještě nedočkla 😉 Vypadá zdravě i obstojně.
Pero snad nikde v cizině strkat do kapsy nebude. Ve světě snad reputaci země nezhorší.
Pro lidi, národ toho moc vykonat nemůže. Od toho je v ČR vláda. Pokud má převahu (108),, koná jak chce ona.
Pokud prezident vetuje nějaký zákon, jen oddálí jeho realizaci. Pokud ho vláda, parlament, senát schválí a předloží podruhé…. PREZIDENT podepsat MUSÍ.
Český národ nesjednotí, ani nemůže. Vždy budou na vše minimálně 2 názory (tábory). Vždy budou bohatí a chudí.
O jaké „odborníky“ se bude při svém rozhodování „opírat“, je věc jeho osobního názoru, případně zákonů této země. To těžko někdo ovlivní.
Prezident je pro mne ve své podstatě, celkem zbytná figura. Krále tady nemáme, máme prezidenty. 😉

A malý dodatek:
Má 5 jedniček, v datu narození (1. 11. 1961):
„Nerespektujete žádný jiný názor, než je ten váš, a někdy jste na lidi až moc sprostí Rádi se mstíte a ubližujete ostatním.
Čím víc máte v datu narození jedniček, tím víc máte v sobě emocí. Vše až příliš prožíváte a děláte, jak se říká, z komára velblouda.“
Zdroj: https://www.ex­tra.cz/kolik-mate-jednicek-v-datu-narozeni-pozna-se-tak-vase-osobnost

plebs

Bude výborný má zkušenosti v socialismu ve Varšavské smlouvě v NATO i kapitalismu.

paul1

Mám dojem, že dobrým. Ale čas ukáže. A určitě je neporovnatelně lepší než Zeman. To bylo ostudné období.

Ametyst

To se ptáš brzy na člověka, který je cely život zvyklý poslouchat rozkazy. Lidi mu neleží ani v patě.

Kelt

Tak pokud si pamatuji, byl jsi to ty, Rokio, kdo psal otázku, že se modlil, aby byl PP prezidentem. Tak se to stalo a tak nevím, proč se na to ptáš.