Rokio

Bude někdy v daleké budoucnosti možné nahrát lidskou mysl do robota nebo do PC?

Já osobně bych do toho šel. Zaplatil bych klidně sto tisíc českých korun, abych takhle ošálil smrt. Smrti se bojím. Líbilo by se mi být v těle robota nebo třeba v nějaké PC hře. Všechno je to lepší než být mrtvý.

Odpovědi
Drap

Proatím je to stále nesmysl. Jako robot bys skončil ve šrotě. Jaký by byl rozdíl se smrtí?

zjentek

Jo takhle ty to myslíš! Jako že v něm budeš sebe vnímat, ano? Protože jinak nahrát lidskou mysl do robota asi nebude problém (což např. v případě mé mysli by SICE MOHL být pokračující problém nejen pro tento server), ovšem ten robot poněkud nebude vědět, že ty jsi ty. On bude on. Takže ty budeš on a tedy opět poněkud v háji, chápeš? Malý rozbor- pamatuj, NIKDO nechce vidět tebe lepšího a vůbec krásnějšího než je on, ANI ROBOT vyrobený LIDSKOU MYSLÍ!!! Už je ti to jasný? 🤷‍♂️

Šmejdi tě jen okradou a smrtku stejně neošálíš a kdybys šmejdy obešel, smrtku ani neuplatíš. Nepomůže nic- the end.

Gus_Fring

Rozhodně si nemyslím, že „je všechno lepší, než být mrtvý“. A obávám se, že to jednou bude možné. Ale kdoví…

Filip84

Lidská paměť a mysl nemají margo, tedy: ne.

Dochy

Doufám že ne. I když jsou okamžiky, kdy doufám že jo.