Avatar uživatele
Kazatel

Bude někdy někdo z nejvyšších ruských představitelů souzen, odsouzen a potrestán za zločiny, za kterými formálně stojí?

Nebo již nikdo z nich nevytáhne paty z Ruska? Bude válečné zločince chránit diplomatická imunita, nebo je vůbec představa, že by došlo na spravedlivý trest, utopií?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Mravenec před 491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Dějiny píší vítězové, tudíž ani to nelze vyloučit (pokud Ukrajina „vyhraje“), jakkoliv o tom pochybuji.
Oni se podle mne hoši nakonec „nějak dohodnou“. Spíše mne zajímá KDY už to sakra bude. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Jestli má jít o “spravedlnost” v eurounijním střihu, tak můžou byt Rusové rádi, že k nim nesahají drápy Evropského soudního dvora. Rusové opakovaně žádali v Radě OSN o vyšetření vraždění v Buči. Zamítnuto! To jen pro trochu rovnováhy v jinak černo-bílém vidění.
Stejně by mě zajimalo, proč by Rusové stříleli po civilistech, když na Ukrajině žije mnohamilionová menšina Rusů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

To až podle toho, „jak dopadne ta srážka. Do pokladny a prodávat lístky!“ (Zbraně pro Prahu 1975). 🙂

Ale i kdyby „srážka dopadla dobře“, je to málo pravděpodobné. RF je impérium, soudruh Putin je gosudar a gosudar se nesoudí. 🙂 Gosudar je samoděržavný!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

KDO VÍ ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Uvidíme, co přinese budoucnost.
Pro „Ametyst“
Rusů bylo okolo 17 %, ale ti už asi skoro všichni utekli do Ruska, takže bombardováni jsou už jen Ukrajinci, maximálně i Rusové ze smíšených manželstev, kterých je tam poměrně dost.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ukrajina

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Paul: 17 % ze 40 milionů je stále víc než 6 milionů Rusů. Větší polovina ČR. 🙂

Nový příspěvek