Kazatel

Bude někdy někdo z nejvyšších ruských představitelů souzen, odsouzen a potrestán za zločiny, za kterými formálně stojí?

Nebo již nikdo z nich nevytáhne paty z Ruska? Bude válečné zločince chránit diplomatická imunita, nebo je vůbec představa, že by došlo na spravedlivý trest, utopií?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Mravenec před 6 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dějiny píší vítězové, tudíž ani to nelze vyloučit (pokud Ukrajina "vyhraje"), jakkoliv o tom pochybuji.
Oni se podle mne hoši nakonec "nějak dohodnou". Spíše mne zajímá KDY už to sakra bude. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Ametyst

Jestli má jít o “spravedlnost” v eurounijním střihu, tak můžou byt Rusové rádi, že k nim nesahají drápy Evropského soudního dvora. Rusové opakovaně žádali v Radě OSN o vyšetření vraždění v Buči. Zamítnuto! To jen pro trochu rovnováhy v jinak černo-bílém vidění.
Stejně by mě zajimalo, proč by Rusové stříleli po civilistech, když na Ukrajině žije mnohamilionová menšina Rusů.

0 Nominace Nahlásit

Filip84

To až podle toho, "jak dopadne ta srážka. Do pokladny a prodávat lístky!" (Zbraně pro Prahu 1975). :-)))

Ale i kdyby "srážka dopadla dobře", je to málo pravděpodobné. RF je impérium, soudruh Putin je gosudar a gosudar se nesoudí. :-) Gosudar je samoděržavný!

0 Nominace Nahlásit

Drap

KDO VÍ ?

0 Nominace Nahlásit

paul1

Uvidíme, co přinese budoucnost.
Pro "Ametyst"
Rusů bylo okolo 17 %, ale ti už asi skoro všichni utekli do Ruska, takže bombardováni jsou už jen Ukrajinci, maximálně i Rusové ze smíšených manželstev, kterých je tam poměrně dost.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/ Ukrajina

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Ametyst

Paul: 17 % ze 40 milionů je stále víc než 6 milionů Rusů. Větší polovina ČR. :-)

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony