Bude někde v ČR otevřena nová věznice pro zkorumpované politiky,nebo je rozhodí po všech,co jsou v naší zemi?!

Odpovědi
Drap

Ono jich zase tolik sedětnepůjde. A ty co půjdou, tak rozhodí po všech věznicích, aby se to naučili i ostatní. Korupce je totiž jediné odvětví u nás které zkvétá.

suaeda

Nedávno jsem dostal do mailu takovou legrácku – nové znění Archimedova zákona (nevím zda to napíši doslovně).
„Síla průšvihů politika je nadlehčována silou průšvihů ostatních politiků.“
Jinými slovy řečeno podle starého pořekadla „já na bráchu on na mně.“ Takže by museli jít skoro všichni a to nehrozí. Nové věznice se budovat nebudou. Snad jen pro ty co páchaní zanedbatelné trestní činy. A ty nemusí mít žádný luxus.

honza19hk

všecny papaláše zavřít na americkou základnu Quntanamo..Oni by si rozmylseli krást.