bude nejaka amnestie v kvetnu

dobry večer rada by jsem zeptala když jse v kvetnu bude volit novi prezident bude nejaka amnestie a bude jse volit novi prezident dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
rynek878

Milá zlatá,tak nový prezident se bude volit až v roce 2013,protože byl zvolený v roce 2008 na 5 let,proto asi žádná amnestie nebude.

Další odpovědi
člověk

Amnestie,vlastně proběhla na začátku letošního roku,změnou zákonů.jinak s ničím nepočítej,jak zemře Klaus tak se bude slavit a ne propouštět