Avatar uživatele
mosoj

Bude národ zdravější ?

Prý budou zase odvody a tříměsíční vojenská služba. Tak to se na to přijdu podívat. Ty tři měsíce to by bylo to nejlepší.
Odrazí se to ve fyzické zdatnosti mladých?
Doplňuji:
zzzz nemáš pravdu. Je vidět že jsi nebyla na vojně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, zzzzz, gagaga, Nazdar Bazar před 3602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Pochybuji.Daleko zajímavější je zamyslet se proč tomu tak je a podívat se na pár souvislostí které se dějí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Není to pravda, teprve se o tom bude rozhodovat. Je to jen návrh.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Za 3 měsíce si ani neuvědomí, kde jsou:-((

Odrazí se to jedině na ekonomické stránce:-((( Do armády se zase napumpují prachy a ty se velice účelně utratí za vybavení a výzbroj těch tříměsíčních vojáků:-(((

Už teď existuje 3 měsíční aktivní armádní výcvik, ale ten je pro lidi, jež tam jdou dobrovolně a už mají něco za sebou, je to třeba i pro doktory a sestry, kteří jdou do misí. Tento výcvik je tak náročný, že by se nám tam ti kluci rozbrečeli, že chtějí k mamince:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Byl bych pro půl roku jako základní vojenský výcvik.
Určitá zodpovědnost, dovednosti, náviky i kondiční příprava, vše může jen prospět.
Navíc za „lehčí“ trestné činy bych neuděloval kriminál, ale tento výcvik bezezbraně, ovšem jako pomocná síla při sklizních, záplavách a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Tříměsíční základní vojenský výcvik by nebyl od věci. Mladíci by byli nejenom zdravější a fyzicky zdatnější. Především by byli samostatnější, zodpovědnější a více by kolektivně spolupracovali. Možná, že by vojna prospěla i některým děvčatům.
A propo dovedete si představit, že by denně neleželi několik hodin u počítačů, či tabletů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdo sportuje pravidelně, neměl by mít takový problém, hůř by na tom byli hošani, co seděj doma, nebo chlastaj se soběrovnými. Jen co by nabrali zvolené tempo, šli by domů k mamince lehnout ne gaučík. Nejde jen o fyzickou, ale i psychickou stránku. Kam se na to půjdeš podívat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nebude.

mám obavy, že polovica (keď nie viac) národa nebude schopná vojenskej služby, čo i trojmesačnej.
no a ďalších tak 80% to nezvládne mentálne+morálne.

takže je zbytočné nad tým vôbec uvažovať, snáď to pochopia i vo vláde – ale, kto vie, možno sú optimisti – čo sa týka schopností čechov (tí ešte tak čo kde ukradnúť, ale inak …).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gulag

Jesli bude povinna vojna, tak emigruji na Ukrajinu ! Nez do armady, tak to radeji budu pravicak88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Možná by byli ještě větší výtržníci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Mosoj, a vís jaký postoj mají starsí zeny v Africe k zenské obrízce ?
Prejí jím to, protoze jsou sami obrezané…a tak vyvíjejí nátlak 🙂xD
Já vím, ze más rád válku a nejradeji bys je poslal „bránit republiku v r. 1939“. Bylo by jen 3 milióny mrtvých Cechu, né ? A aspon by se vyzkouselo to dobré opevnení, do kterého se TOLIK INVESTOVALO.:-)xD

Ty vís, ze te mám ráda…smím te pozvat na zmrzlinu ? :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ary ..jsem ceska..a predstavte si :
nekradu :)
a neokradam ale ani stat
( platim dane " tady i tam " ..a prisaham , ze priznavam vsechny faktury..pro me neexistuje ..neco " vyzobavat " ..nepriznavat ..
to je pro me jedno z velkych zlodejstvi vubec ..
" podnikatel " , kterej jeste rad proda zbozi bez dokladu ..neni pro me podnikatel ..alespon poctivej tedy ne

  • iv-

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

aj aj, len som čakal, kedy sa do mňa niekto obuje :DD

ja som nemyslel VŠETCI, nájdu sa i poctiví (platím dane v troch krajinách, uf).

alev -iv-, pozriete sa hoci iba na odpovedi:

  • ako prespať načierno
  • ako stiahnuť
  • čo sa mi stane, keď niekoho, praštím, nezaplatím, som urobil to či ono nezákonné, šoférujem napitý, … no proste samá ľavota.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja vas chapu ary …jen nemam rada to :
cesi jsou takovi burani..smrdi ..kradou ..podvadeji .., zavidi …nejradsi by meli vseho spoustu a nejradsi bez prace ..
nebo :
nemci jsou konzervativni­..suchari ..bez spetku humoru ..
( a ja se i tam pritom nasmeju stejne tolik jako v Cechach )
:)
mam na stesti kolem sebe vsude cistotne, prejici a poctive lidi … :p

nic neni v narodnosti..na celem svete jsou lide slusni a pak ti druzi
:p
vzdyt to vidite i tady ..kolik nas tu je …a kazdy uplne jiny :)

palecek mate za nick, ne za ty cechy :p

  • iv-

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

iba ma strašne zarážajú v poslednej dobe otázky typu

  • kde stiahnuť zadarmo
  • kde prespať zadarmo

a vôbec to všetko, čo kde ako ukradnúť, a čo s ai stane, keď ukradnem (pôjdem ožralý autom, rep. bez vodičáku) – proste to o prekračovaní o zákona.

ja teda neviem, ale toto ma štve, vždycky hľadať cestičku okolo, miesto toho, aby človek vytiahol pudilár a pekne si to zacáloval, ako to robí väčšina, ako to robí normálny človek.

proste mi to pripadá, ako keby každý chcel ua každú cenu okradnúť toho druhého, pričom fňuká, že jeho niekto TIEŽ okredol – s toto ma štve.

našťastie „každý“ nie je pravda, takže občas stretnem i normálnych ľudí.

no nič, asi som paranoik.


vďaka za palček, i keď na palčeky už dávno nehrám.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja vim..a proto vam ten palecek taky davam :p

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

🙂

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

  1. Tak tři měsíce na vojně jsou ty nejnáročnější !!! zzzz … je vidět že jsi nebyla na vojně !!!
  2. Proč tomu tak je ? No vola nám nikdo dělat nebude.
  3. Nejlepší je, že se i ty kasárna zničily jako všechno. Takže to bude stát zase peníze navíc.

Ale ano, tříměsíční přijimač, přeji dnešní mládeži z plného srdce.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Mosoji, ty si jako myslíš, že ta vojna bude jak před třiceti rukama? To budou mít takový hodně drahý tábor na 3 měsíce:-((

Chtějí to udělat jen proto, aby mohli z rozpočtu převést zase nějakou kačku na MO. Vždyť je to nejlepší ministerstvo na útraty, vše podléhá pod tajné, nebo přísně tajné. Tam se prachy utrácejí nejlépe.

To před lety když to rušili nevěděli, že jim budou vojáci chybět?

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Fakt nevíš o čem vojna je. Jakákoliv.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak tam tu bzzz taky posleme !
ale jako velitelku … :)

  • iv-

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Samé pravopisné chyby tam mám:-)))
No co no, jsem blonďatá, tak si to můžu dovolit:-DDD

Rukama ne, ale rukama.
Beztak aj nějaké Y/i:-DDD

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

co bych ja za ten vas pravopis bzzz dala ! :)
ale mame obe stesti, ze se mame na co vymluvit :)

me ta blondata palice nedavno pomohla, kdyz jsem vjela do jednosmerky, policajti me chytli , a ze jestli jsme nevidela tu znacku …
a ja :ale joo, videla…, ale nevim co znamena !

a oni me pustili..heeec ! :p

  • iv-

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

A pak, že jsme blbé:-))) To mě jak vidí, tak hned zapomenou co chtěli, beztak mají strach, ať jim nepřejedu nohu:-DDD

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

zas tam mám rukama místo rokama, no jsem já normální? 😁

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Neřeš to. Mně to nevadí. Tak okaté to není,.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

3. Nejlepší je, že se i ty kasárna zničily jako všechno. Takže to bude stát zase peníze navíc
Bod 3 mě ale vyhecoval k reakci. Vzhledem k tomu, že mám zažádáno o zrušení profilu, nevím jestli má cenu vůbec se vyjadřovat. Obvykle je mojí žádosti vyhověno promptně. :--)
Vzhledem k hrubce v reakci mosoje není úplně jasné, o co mu vlastně jde. viz . kopie:
3. Nejlepší je, že se i ty kasárna zničily jako všechno. Takže to bude stát zase peníze navíc
Můj názor (ontola)
Kasárna totiž nic nečila. Bylo tomu právě naopak když historické památky ničilo vojsko, které tam bylo umístěno…

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Bohemico však já tě znám. Je zajímavé že jsem si udělal naprosto stejný závěr o tobě, jako nyní ostatní. Jenom o něco dříve, že. Charakterem neoplýváš.

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co zas prudíš? Máš požádáno? Tak čekej a dej už pokoj!!!

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tady, na těch diskuzích je to dost blbě vyřešený, jeden by řekl, že jsem reagovala na annas a ono to bylo na ontrolu 😁

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:D))))))))

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)))))))))

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

  • ))).

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek