Bude na Marsu dražší nájem než na Zemi?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebude. Tam se žádné nájemné platit nebude.

Další odpovědi
annas

Nevím, jak Marťané přivítají pozemštany, ale myslím si, že nebudou chtít vydělávat jako lidé., navíc bydlení bude zpočátku jednoduché.

Spíš, když se Marťané přestěhují na zemi, tak budou zírat, jak se chovají lidé. Opakované se líbí, takže možná se přizpůsobí lidem, nebo že by se lidé uskromnili a přizpůsobili se Marťanům? Přece pozemšťané neuznávají hodnoty, ale jen cenu…

Vždyť muži jsou z Marsu , takže budou muset hledat řešení, jak se domluvit s ženami, které jsou z Venuše.

Rokio

O tom nemá cenu uvažovat, dokud nebude Mars člověkem kolonizován.

Až bude obydlen, tak podle mě bude mít dražší nájem, a to kvůli velmi nákladně cestě. Myslím si však, že ti, co tam budou cestovat, tam zůstanou navždy a buduou se snažít tuto planetu zkulturnit.

anonym

kolonizace marsu je prestižní akce bohatých soukromých firem a vlád, jinými slovy ti lidé budou žít z počátku velmi bohatě dotovaný život a na nějaký nájem nebudou muset pár generací myslet.

ivzez

Právě jsem se vrátila z budoucnosti,
mám nejčerstvější informace.

Na Marsu nebudou existovat žádné nájemní vztahy, proto
se tam ani nebude platit nájemné (nebude je za co platit).