_136

Bude možné, případně jak, slavit v současné době pandemie Halloween a Den díkůvzdání?

Bude možné slavit Halloween a Den díkůvzdání,jak tedy bude možné slavit tyto svátky a jak budou vypadat v době pandemie?

Nejlepší odpověď
Emefej

Slav si jak potřebuješ. Roušky, rozestupy, max. 6 lidí.

Další odpovědi
elkon

A proč bychom to měli slavit, nejsme v Americe. Ať si to slaví ten, kdo leze Americe do zadku.

Drap

Klidně můžeš slavit, ale doma v soukromí a neotravovat ptákovinama ostatní lidi.

marci1

Halloween a Den díkůvzdání, stejně jako Vánoce a ostatní svátky se budou slavit zřejmě v nejužším kruhu rodiny. 🙂

ivzez

Importované svátky budou vypadat pořád stejně.

Nezajímalo by Vás spíše, jak budou vypadat případné oslavy. (–:

Emefej

elkon – jak se slavením irského Halloweenu leze Americe do zadku?