Kako

Bude mi stačit tahle grafická karta?

Ahoj, chci si koupi tenhle notebook: http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-b590-d462360.htm#popis.
Nevíte, jestli mi bude tahle graf. karta stačit na hraní The sims 3? Nic náročnějšího nehraju…
Nebo nedoporučíte nějaký notebook tak do cca 10 000? Děkuju

Odpovědi
NikkiHeat

Pouze na nižších detailech, bude se to přehřívat. Integrovaná karta není moc uzpůsobena na hry – vždy tam nějaké riziko hrozí. Na zahraničních forech to moc nedoporučujou (HD4000 a Sims3). Ale já myslím že to moc dramatizujou. Já má HD3200 a většinu her rozjedu – kromě těch nejnovějších, ale pravda je že už jsem ho 2× uvařil.

kolok

Notebooky moc na hry nejsou stavěné lepší je koupit si počítač pokud si sestavíš sama tak do 8000 bude výkonější než je toto.