autacek

Bude mi stačit řidičák C+E na vycestování z ČR, až budu potřebovat?

Bude mi stačit na vycestování z ČR, až budu potřebovat, řidičák C+E?

Nejlepší odpověď
Drap

Na vycestování řidičák nepotřebuješ vůbec. Stačí občanka, nebo pas.

Další odpovědi
Pepa25

Velmi dobře znám jeden úsek našeho pohraničí (až tak, že jsem si kdysi v reálu našel všechny pohraniční kameny, jak jdou za sebou), takže když bude nejhůř, budu utíkat pěšky … 😛

Edison

To jde o to k čemu. Na motorku ne a na osobák taky ne. Naopak C ani E není podmínkou pro cestování po světě. Nakonec… vůbec nepotřebuješ řidičák. Můžeš jet na kole, nebo vlakem, či busem… jako cestující… A jako spolujezdec můžeš jet i v náklaďáku, nebo v osobáku, či na motorce.

czodpovedi

Já nevím co v té ODS berete všichni za matroš, ale na cestování minimálně rok zapomeň.

df

Jsou i jednodušší cesty.