Bude mi krácena podpora v nezaměstnanosti, když nepodepíšu prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ne, pokud splňuješ jiné podmínky. Pokud ti končí smlouva, to že nepodepíšeš další nikdo neví. Pracovní poměr trval od-do přesně stanovené doby a tím to hasne. Skončení zaměstnání z důvodu ukončení smlouvy na dobu určitou není „sankcionováno“ sníženou výplatou podpory.

mojitek

Je to tak jak pise JajsemRaibek. Kdyz tu dalsi pradc.smlouvu nepodepises a pujdes na pracak s tim,ze ti skoncila smlouva na dobu urcitou,tak budes dostavat 2 mes. 65 procent,pak 2 mes. 50 procent a posledni mesic 45 procent. Cili v plne vysi