Rokio

Bude mě čekat po smrti věčná nicota, když se použil Death note?

To si přece vzpomínáte. Napsal jsem tam přezdívku Edisona a uživatele Mc Merkurion. Teď toho lituji. Vím, že jsem to něm dělat. Byl jsem impulzivní. Kéž bych to mohl vzít zpátky.

Je mi jedno, co se s nima stane, ale řekněte, je pravda, že kvůli tomuto debaklu mě nečeká nebe, ani peklo? Čeká mě naprostá nicota?

Mám pro uživatele Mc Merkurion připravenou omluvnou báseň. Zde je:

Omlouvám se, Mc Merkurione

Chci se ti omluvit,
o odpuštění poprosit.
Jsem tvůj velký kamarád,
proto si pojď se mnou hrát.

Nechci ti šikanovat,
urážet tě,
ani do tebe tvrdě bít,
ale chci přátelství s tebou uzavřít.

Odpovědi
Mc Merkurion

… tys toho tady nabláboli, že si už ani napamatuju, vo co de (to víš, kdejaká blbost jedním uchem tam a druhym ven) … budiž ti odpuštěno, ale na hraní si nemám čas … ani nevim, že už si z5 …