Kazatel

Bude-li mld příjmačů schopna přijímat vedle jiných programů i mé vysílání, znamená to, že snad mám miliardu uživatelů?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pouze POTENCIÁLNÍCH uživatelů, reálně nemusíš mít ani jednoho. ;) :D

Další odpovědi
Klaproth

Neznamená.

ivzez

Neznamená, schopnost přijímačů přijímat signál neznamená,
že by jejich vlastníci Vaše vysílání opravdu přijímali.

Pro Ge0rge:
Koncesionářské poplatky se neplatí za sledování veřejnoprávní televize,
ale za vlastnictví přístroje, a to i v případě, že si majitel přístroj upravil.

anonym

Vyprávěj tohle české televizi nebo českému rozhlasu až budou chtít poplatek. Máš přijímač ? Tak jsi jejich divák/posluchač a plať … :)