dust8

Bude lepidlo Herkules fungovat na sololit?

Na slepení vystřiženého pozadí puzzlí, které jseu udělal vyřezáním desky z krabic a následně bych chtěl lepit zadní stranou od té desky co je za puzzlemi na sololit přes ten Herkules. Bude to na tom držet?

Sololit je 5mm tlustý a bude sloužit jako rám obrazu s puzzlemi.

Chtěl bych si jich vyříznout více z jednoho většího kusu sololitu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Z tvého popisu jsem poněkud zmatený, jaké materiály teda budeš lepit? Pokud tomu rozumím dobře – sololit na sololit? Pak si myslím, že ten Herkules je vhodný.

Další odpovědi
mosoj

Bez problémů. Jakékoliv akrylátové lepidlo a Herkules je.

dust8

No myslel jsem lepení té vystřižené straný krabice na které jsou nalepeny puzzle nalepit na sololit. (prostě kus vystřižené krabice na sololit) Na té vystřižené krabici jsou z jedné strany nalepeny puzzle. Ta strana s puzzlemi bude samozřejmě vidět. :)