pl4toon

Bude kompatibilní displej z Toshiba Satellite A300D-11S na stroji A300D-17D ?

Hello. Potřeboval bych vědět, jestli můžu vymontovat displej z Toshiba Satellite A300D-11S a namontovat do Toshiba Satellite A300D-17D. Případně kde bych tuhle informaci našel.

Satellite A300D-11S
http://www.toshi­ba.eu/disconti­nued-products/satellite-a300d-11s/

Toshiba Satellite A300D-17D
http://www.toshi­ba.eu/disconti­nued-products/satellite-a300d-17d/
Doplňuji:
A nenašel by se někde zdroj informací? Pro upřesnění situace, mám tu A300D-11S s vadnou zákl. deskou a mám možnost levně koupit A300D-17D s rozbitým displejem, který už v něm není, byl vyhozen. Chci je zkombinovat a vytvořit plně notebook A300D-17D. Ale u toho displeje jsem nikde nenašel zdroj, který by mi potvrdil kompatibilitu. Moc se mi nechce zbytečně vyhodit peníze za další krám, který mi pak bude ležet nefunkční ve skříni.

Odpovědi
anonym

Pokud má stejné připojení a uspořádání, není problém.

gobls

Leda se zeptat přímo výrobce. Já si myslím, že by to fungovat mohlo.

pl4toon

Už to neřeším, nekoupil jsem ho. Radši seženu tu základní desku pro 11S.