Avatar uživatele
iceT

Bude ještě možnost sledovat online filmy a seriály?

Toto na mě vyskočilo zničehožnic, bez varování při sledování seriálu…
Sluzby verystream, oload, streamango a rapidvideo ukoncili svoju prevadzku, vzhladom na fakt, ze vsetky odkazy na videa boli
z tychto zdrojov sme sa rozhodli ukoncit prevadzku aj my.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, jirka F, DoTazatel, MasterGames před 1631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

všechny ty služby jsou primárně zneužívány k hostování autorsky chráněného obsahu, to je realita (resp. byla). Provozovatelé mohou tvrdit opak, ale je to z jejich pozice jen alibismus kterým kryjí vlastní legitimitu podobně jako to dělá třeba české ulozto.cz, když se pak podíváte po webu najdete embedované přehrávače z těchto služeb především na webech, které se zabývají nelegální svévolnou distribucí autorsky chráněného obsahu (seriálů ale i filmů). Jejich konec je předpokládám jen důsledkem zostřujících se pravidel na úrovni legislativy EU zemí, které jsou právě proti podobným parazitním službám namířeny.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

O těch službách slyším prvně..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Vůbec bych se nebál, Existuje spoustu stránek, kde se dají sledovat seriály a filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ty služby neznám, používám jiné zdroje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
callmehelf

Pokud budou seriály nahrané na jiné servery, tak ano, budete moci sledovat dále. Určitě jsou i na jiných serverech, jen je potřeba hledat. Já jsem zatím stáhl svůj oblíbený seriál na torrentu. Celou sérii ve HD kvalitě.

Zatím asi jediná možnost než se nedostane na něco nového.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek