iceT

Bude ještě možnost sledovat online filmy a seriály?

Toto na mě vyskočilo zničehožnic, bez varování při sledování seriálu…
Sluzby verystream, oload, streamango a rapidvideo ukoncili svoju prevadzku, vzhladom na fakt, ze vsetky odkazy na videa boli
z tychto zdrojov sme sa rozhodli ukoncit prevadzku aj my.

Nejlepší odpověď
anonym

všechny ty služby jsou primárně zneužívány k hostování autorsky chráněného obsahu, to je realita (resp. byla). Provozovatelé mohou tvrdit opak, ale je to z jejich pozice jen alibismus kterým kryjí vlastní legitimitu podobně jako to dělá třeba české ulozto.cz, když se pak podíváte po webu najdete embedované přehrávače z těchto služeb především na webech, které se zabývají nelegální svévolnou distribucí autorsky chráněného obsahu (seriálů ale i filmů). Jejich konec je předpokládám jen důsledkem zostřujících se pravidel na úrovni legislativy EU zemí, které jsou právě proti podobným parazitním službám namířeny.

Další odpovědi
briketka10

O těch službách slyším prvně..

Reezo

Vůbec bych se nebál, Existuje spoustu stránek, kde se dají sledovat seriály a filmy.

elkon

Ty služby neznám, používám jiné zdroje.

callmehelf

Pokud budou seriály nahrané na jiné servery, tak ano, budete moci sledovat dále. Určitě jsou i na jiných serverech, jen je potřeba hledat. Já jsem zatím stáhl svůj oblíbený seriál na torrentu. Celou sérii ve HD kvalitě.

Zatím asi jediná možnost než se nedostane na něco nového.