Avatar uživatele
zjentek

Bude i letos zde na Odpovědích obvyklá předvánoční/vánoční soutěž?

Já se už těším jak malé děcko. Totiž tyhle obvyklé kouzelné „rituály“ tady jsou pro mě silnější než třeba celá nezlomná víra Macíka. Říkám si, jestli již není záhodno začít si po-ma-lou-čku provětrávat vědomosti, ale… Co když (mně) majitel na to úplně yebe? Co když nevnímá, co cítí věrní oddaní těmto stránkám? Co myslíte či snad víte vy? Jak to letos bude s tolik očekávanou soutěží?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Mravenec, dust8, cappuccino, Pankrác před 507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Tož jak ta sótěž probíhá? Nikdy jsem ji nezažil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pankrác

Já doufám, že i tetnto rok soutěž bude. Moc se na ni těším.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

No nevím, nevím. Pamatuji si, že se posledně hrálo o termohrnek anebo sadu talířů, letos bych rád, kdyby se hrálo o brýle na virtuální realitu. Ale na to asi nebude mít admin prostředky, takže nevím, jestli letos vůbec bude nějaká soutěž.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

JirkaF, tak já dělal návrh především s ohledem na zdraví, bo zmiňovaný termo hrnek byl zvláště „zdravý“. Vždyť svítil jako ten kousek palivový tyče, jak v každým díle Simpsonových vždy vlítne Homerovi za tričko. Než podobný hrnek, to už fakt méně uškodí ty zplodiny z řádně vytúrovaného DODGE Challenger!!! ;)

Avatar uživatele
zjentek

Brablenec, všechno se dozvíš třeba letos, JESTLI BUDE! (; (;

Avatar uživatele
Mravenec

To jsem zvědav😀

Avatar uživatele
zjentek

Tomáš Fuk jak probíhá, hlavně když jsou připraveny ODMĚNY!!! (; D; D;

Mně by se hodně líbily například zážitkové poukazy, našel jsem různé na Slevomatu. Nic náročného či drahého, jen taková drobná potěšení pro duši. Třeba co se mně líbilo, tak zážitková jízda auťákem- 60 minut jako řidič a byl
bych happy jako blecha>>>http­s://www.slevo­mat.cz/akce/1974370–15–60-minut-jizdy-v-dodge-challenger-v8-hemi?utm_campa­ign=nl_local_of­fers&utm_conten­t=okoli_opava&ut­m_medium=email&ut­m_source=nl_au­tomat&utm_ter­m=2022_12_02

Avatar uživatele
Mravenec

to by byla jazda👍

Nový příspěvek