zohanson

Bude H81m chipset podporovat DDR3L ramky?

Ahoj chystám se koupit nový PC a potřeboval bych vědět jestli moje základní deska s chipsetem H81m bude podporovat DDR3L ramky … konkrétně KINGSTON DDR3L 4GB 1600MHz CL11 1.35V.. můj procesor bude I5–4570 předem děkuji za odpovědi
Doplňuji:
EDIT: základni deska je ASUS MB Sc LGA1150 H81M-E

Odpovědi
anonym

Nezáleží až tak na chipsetu, ale na typu (celkové ´konstrukci´) MB – takže RAMky (DDR, kmitočet, napětí) vybírej podle mainboardu, ne naopak…
Doplňuji:
Jo – podle popisu by to mělo být kompatibilní.
Pokud máš nějaké pochyby, kontaktuj prodejce – a, ideálně, kup vše na jednu objednávku.

Motherlander

Konkrétnější by bylo uvést celý název základní desky tento chipset používá více výrobců a ne každý tento typ ramek podporuje, když sem napíšeš název desky můžeme ti pomoct dohledat od výrobce zda je podporují a byly na této desce testovány jinak je to risk, že ikdyž deska DDR3 podporuje, že Ti pak nebudou chodit.