zjentek

Bude Greta vrchní aktivistkou už nadosmrti, anebo na tento post je možno volit jinou způsobilou osobu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Gretu nikdo nevolil, je samozvanec.

Další odpovědi
Drap

Poku se najde ještě větší pomatenec s většími osobními problémy, tak ji automaticky sesadí.

Kelt

No pokud nebude moci tuto funkci vykonávat, tak asi ne. Například, že založí rodinu, půjde do nemocnice, někdo ji oddělá mediálně nebo fyzicky. Copak, další tvoje adeptka?. Já jsem měl taky Gretu na tapetě a dcera mi tam dala španělskou královskou rodinu. A podívej se, zda bylo více aktivistek na tomto místě, čili, zda je to volitelné jako předseda OSN, nebo není. Pak je to asi celoživotní.

Bobek 2

Některé přemoudřelé děti to dotáhnou dost daleko.

https://www.fi­latelie-stosek.cz/vodoz­nak.php?id=7179­13