Snack

Bude fungovat flash karta 1TB (USB3) v ntb se vstupem USB 2? Je v zapojení nějaké riziko?

Odpovědi
Edison

Většinou ne. Jistotu budeš mít pokud je na tý flashce napsána kompatibilita s USB 2. Jediný rozdíl bude v rychlosti a možná v energetické náročnosti. To ale ne nevyhnutelně.

led

Ano, ale pôjde menšou rýchlosťou než USB3
Pri USB väčšinou ide o spätnú kompatibilitu napríklad USB3 zariadenie môže používať aj USB1 port ale pri kopírovaní cca 1TB vám prejde aj celý deň (aj s vašim spánkom)

Arne1

Není důvod proč by v tom mo být riziko