Bude fungovat a je tímto možné propojit sedačku z automobilu na hraní Playstation 4 namísto herní sedačky playseat?

Chtěl bych koupit a propojit klasickou automobilovou sedačku(z foto­grafie) s konzolí Playstation 4 PRO a volantem a řadící pákou a pedály od zn.Thrustmaster T-GT,namísto zavodní sedačky – playseat? Nechci totiž zbytečné kupovat playseat za 20 000 Kč. Děkuji

Odpovědi
Altair-AC

Vona se nějak propojuje herní sedačka s PS4? Já mám pocit že ne.Volant i pedály jsou napojený jen k PS…

aliendrone

Také jsem trochu zmaten. Ptáš se na platformu nebo na sedačku? Totiž – platforma je to, co hýbe sedačkou. A ta stojí o trochu více, než 20k. Jakou si na ní přiděláš sedačku je už celkem fuk, pokud to umíš.

https://www.al­za.cz/gaming/next-level-motion-platform-v3-d5130836.htm?kam­pan=web_perso­nal_C_homepage_al­za_carousel_do­poruceno-primo-pro_NEXTb008