mosoj

Bude dráž ?

V Americe mrazy v Anglii povodně . Bude u nás sucho ? No tak ono již je .

Doplňuji:
Moje otázka byla zcela nepochopena a nesměřovala do společenského zřízení, ale do globálního počasí. Přeci si není možné myslet že nás to mine. Podívejte se do našich řek a potoků !!!

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě že bude dráž, i když tyto výkyvy počasí na to mají minimální vliv.

Další odpovědi
beer

Následky výkyvů počasí i vlastních změn počasí se musí řešit, což vyžaduje čím dál větší finance po celé planetě, Evropu nevyjímaje. A poněvadž se předpokládá, že k mimořádným jevům bude docházet častěji, ke zdražování bude muset časem dojít zcela zákonitě.
Názor

anonym

Bude dráž – inflace je inflace…
😉

anonym

Jistě . Voda se bude zdražovat. Té podzemní je nedostatek .

NikkiHeat

Určitě bude, kapitalismus nic jiného neumí jen zdražovat. Honba za výnosem je v tomto systému nekonečná.

anonym

Také si myslím, že bude dráž, protože nebude voda.Řeky Jizera, Labe, Úpa byly až do začátku května napájeny sněhem ze hřebenů Krkonoš.Toho tam je v této zimě málo.No a tím pádem nebude voda i v těch řekách kam se tyto krkonošské řeky vlévají.
Takže pokud nebude nějak moc pršet, tak dráž bude, ale kvůli nedostatku vody.

Melkor

Podle mě budou čím dál tím častější přírodní katastrofy a horší výkyvy teplot.

zzzzz

Bude, nejen kvůli neúrodě, ale myslím si, že nám zase něco vyvede ČNB ☹

gagaga

k tematu .
me uz dnes litaji na zahrade vcely :)

  • iv-

Drap

mě už létaly včera a předevčírem.

gagaga

jo..a jedini my dva jsme pochopili mos. otazku :))
:p

mosoj

Kdo umí ten umí .........

mosoj

Smajlíci tu nejsou a ty písmena s tečkami a závorkami mně nic neříkají ......

Sůwa

Hele, smajlíci : ☺☻☼

gagaga

ja si vysvetluji ty smajliky takhle :

:)) – bud jsem blazen ja, nebo vy ( dle situace …muzete si vzdycky vybrat )

:p
vyplaznuti jazyka ( to uz pak jen na Vas ) :p

ok ?
P.S. ale me neberte nikdy vazne ..ja mam totiz ty vcelky na rozdil od drapa nejen na zahrade, ale i v hlave ( a to – celorocne )
;(
( to je brecici smajlik )

  • iv-

mosoj

Já mám v hlavě celý roj včelek, také celoročně.

gagaga

budte rad, ze se vam ten roj nedal o neco niz !
:p

zzzzz

😁 umírám smíchy

Proč tu nejsou smajlíci??? ☹

mosoj

Smajlíci tu nejsou, protože je to velice seriozní web ó ..........

gagaga

aaano !
protoze jsme tu uz zustali jen ti, kteri dodrzuji pravidla kodexu !

  • iv-

gagaga

jo..a jedini my dva jsme pochopili mos. otazku :))
:p