dust8

Bude dokonce roku na Odpovedi.cz nějaká novinka či soutěž?

Nejlepší odpověď
jirka F

Je to možné to nech na adminovi,ale s tímto serverem to jde s kopce.Nedá se vůbec srovnávat roky 2013 – 2015 to byl tento server ještě celkem v pořádku ještě před příchodem Rokia a aliendrona a dalších nemůžu všechny spamové uživatele vypsat seznam je dlouhý.

Další odpovědi
anonym

Novinka ? .. hádám že nejbližší novinka ohledně tohoto serveru která pozvedne jeho technickou úroveň bude ohlášení o prodeji. Do té spíš nic.

zjentek

Dokonce i to by se tady mohlo stát. Ale kdy? Na svatýho Dyndy! To „roku“ beru, že ti ulítly prsty při psaní. (;

Jirka tywoe, od tebe ti spamoví uživatelé sedí též jak pytel brambor>>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-zjentek-je-i-ve-skutecnosti-pes-tak-jak-tvrdi-jeho-foto

Arne1

A k čemu by to bylo dobré?
Myslíš nějakou soutěž, kdo zadá pitomnější dotaz ? Na to je tady opravdu dost adeptů kteří by se o prvenství rádi poprali.

Rokio

jirka F: Ó, děkuji.

aliendrone

jirka F>>> Ó, děkuji!
Nicméně si propříště pamatuj, že aliendrone se VŽDY píše na PRVNÍM místě, jinak jde o urážku, za kterou mohu požadovat satisFACKY! ;) :D :D