Avatar uživatele
NoFear

Bude další pokračování filmu „Před úsvitem?“

Film měl další dva díly: Před soumrakem (2004) a Před půlnocí (2013). I když ten třetí už byl slabší. Vychází vždy po devíti letech. Další díl by měl být příští rok (9 let od posledního dílu). Nevíte, zda bude, zda se natáčí, chystá se nebo jestli vůbec nebude?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Odpoveď byla označena jako užitečná

Co jsem pochopila z přiloženého odkazu a i dalších, jedná se o trilogii a pokračování tedy nebude.

Zdroj: https://zena-in.cz/clanek/pred-usvitem-pred-soumrakem-pred-pulnoci

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?NoFear Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
NoFear

Tak trilogií to může být jen prozatím, než vyjde další díl. ;) :D Předtím taky myslím nikdo nevěděl, že se chystá třetí díl.
Co jsem našel já, tak jen spekulace a nejisté vyjádření.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Pátý díl scary movie byl taky popsán jako: poslední a pátá kapitola čtyřdílné trilogie. :DD

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Haha to je dobrý! 🙂 Samo vím, co je trilogie, ale nějak mi z dostupných informací vyplynulo, že tak to taky skončí. Většinou si hledám pokračování filmů na ČSFD. Po pravém boku bývá pokračování vypsáno, ale tam také nic. Zřejmě překvápko.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Já vím. To taky dělám, ale ČSFD bývá někdy pozadu (přece jen je to na správcích = obyčejných lidech, kteří né všechno sledují), tak proto raději kontroluji i IMDB a jiné. Ale taky tam nic není.
Jediné, co jsem našel, je celkem nedávný rozhovor s tím hlavním hercem, kde myslím říkal, že by to mohlo být. Takže taky nic určitého. Co jsem našel já, tak nikde nebylo psáno, že to bude nebo nebude, ale pouze, že je to možné. Jen někde byly odhady pravděpodobnosti, že to asi pokračovat nebude (ale jen od fanoušků, kteří s tvůrci ani herci nijak nespolupracují, takže vlastně nic určitého nevědí).
Tak kdo ví. Kdo se dočká… Ale je to celkem jedno. Ani mě to až tolik netrápí, jen jsem si tak říkal, jestli to tady někdo nesleduje a neví o tom něco víc. :)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek