mosoj

Bude Čína zachraňovat eurozónu ?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To asi takhle ne, ale možná si koupí nějaké řecké území, Čína je přelidněná, takže by se ji kus země v evropě určitě hodil:-) Také by to pro řecko mohlo být poslední záchranou.

Další odpovědi
setapouch

Ne, Cine zacina tect do bot, tezko bude mit naladu a moznost zachranovat druhe.

ivzez

Je to možné. S kým by jinak obchodovala?
Kde by sehnala odběratele různých „značek“?

Drap

Pokud by to pro ni bylo výhodné, což si nemyslím, tak ano

lexx

je to možné že v budoucnu skoupí předlužené země vč. ČR, 4–5 mil. velmi levných a přitom kvalifikovaných, disciplinovaných otroků na práci…to se hodí a taky jako odbytiště produkce