_136

Bude celému světu v budoucnosti hrozit III. světová válka (krach,hlad,b­ída,nezaměstna­nost)?

Nejlepší odpověď
da ny

Někdy mám pocit, že už vlastně začala/běží.
„Lidé budou bojovat o holé přežití, o zbytky nerostných zdrojů, budou se zabíjet pro sklenici vody“.
„Strategie USA v této situaci je prostá – ne¬poslušné země jsou obětí politického a ekono¬mického nátlaku, mediální šikany a vojenské agrese.“
„Stejně tak ubývá zemědělské půdy. Někde se přestala obdělávat pro nerentabilnost jako v zemích bývalého východního bloku, jinde kvů¬li špatné melioraci.“
„Do roku 2025 pocítí nedostatek vody tři miliardy lidí“.
„Rusko je největší zemí světa, bohatou na všechny chybějící zdroje, ale s poměrně řídkým osídlením.“
http://www.ces­kyrozhled.cz/2014/04/­treti-svetova-valka-uz-zacala.html
Odborníci popisují průběh
https://globe24­.cz/svet/33733-treti-svetova-valka-odbornici-detailne-popsali-jak-by-probihala
https://konec-sveta.com/hrozi-treti-svetova-valka-podle-proroctvi-z-norska-ano/
.

Další odpovědi
Drap

Podle mne už hrozí!

autacek

Tak zatím se chystají utábořit u hranic Ruska vojáci USA. Patrně tam chtějí vyprovokovat mír.

zwoho.com

Krach, hlad, bída a nezaměstnanost vždy hrozí jen neschopným lidem.

plebs

Záleží jak to zvládnou zelený mozky nejhorší při válce je, že nefungují fitka, čutálisté, zahraniční dovolená možnost svobodného pohybu a další lidská práva.

Pepa25

Všichni rozumní lidé (a politici) další světovou válku nechtějí, doufám, že takových je většina, proto je tato otázka jen teorie nic takové nehrozí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Zwoho.com: To je zajímavé, že je tolik neschopných politiků, ale rozhodně jim nehrozí krach, hlad, bída a nezaměstnanost. Právě tihle neschopní vyrábějí hloupá pravidla pro schopné.