bolak

Bude azyl uprchlíků v ČR podmíněn nějakou smlouvou? V případě, že se ocitneme v nějakém konfliktu s jinou zemí…

… budou povinně mobilizováni? Tedy že když my ty uprchlíky přijmeme, ubytujeme, zachráníme jim život, tak v případě že nás napadne nějaká jiná země (třeba Slováci), tak oni mají povinnost narukovat a chránit naši zemi.

barbakan: to máš pravdu, člověk aby se bál po jejich boku vůbec bojovat, u nás se bojuje flintama, ale oni budou určitě dle zvyku opásaný tou jejich modelínou

ten který je: mně ta moje stejně nesluší..

Nejlepší odpověď
ten který je

Z vděčnosti nás vyhodí někde v metru do povětří nebo nám uříznou hlavy.Mobilizováni budou,ale někým jiným.
P.S.Nechápu proč by nás měli přepadnout Slováci???

Další odpovědi
anonym

Pokud budou mít české občanství tak ano, ale flintu do ruky bych jim nedal, spíše polní lopatku a hajdy na zákopy!

ReHu

Toto fakt netuším a neřeším.