mariposa

Bude amnestie 2011 ? co myslíte ?jaký na to máte názor ?

Doplňuji:
Za nedbalostní tr.činy si myslím,že by se uvolnilo asi 45 % míst a nemusely bychom je podporovat v žití skoro bezplatně.

Nejlepší odpověď
www

Podle mne je to možné. Věznice jsou natolik přeplněné, že asi nic jiného nezbývá. Chybí cca 1000 míst)

Další odpovědi
dědapetr

Nahnal bych vězně aby postavili nové věznice.Něco by dělali a nebyli tam zadarmo a stát by taky ušetřil.A byli by nové pracovní příležitosti,na funkce strážných.